gototopgototop

PowerRay - підводний робот, високотехнологічна альтернатива традиційної рибальської вудки

Відома в певних колах пекінська робототехническая компанія PowerVision Robot, що займається, крім усього іншого, розробкою і виробництвом незвичайних безпілотних апаратів, приготувала дуже цікаву новинку, яка буде демонструватися на виставці CES цього року. Цією новинкою є підводний безпілотний апарат, який є високотехнологічною заміною традиційної рибальської вудки. Цей робот за допомогою гідролокатора може виявити рибу, приманити її за допомогою спалахів синього світла і показати рибалці, що знаходиться в човні майбутню здобич за допомогою відеокамери з розширенням 4K.

Апарат PowerRay може пірнати на глибину до 30 метрів, а дальності дії його гідролокатора досить для виявлення більш-менш великої риби з відстані 40 метрів. Використовуючи "фірмову" технологію бездротової передачі даних, створену на базі стандарту Wi-Fi, робот передає дані з гідролокатора і зображення з відеокамери на смартфон або планшетний комп'ютер рибалки, на якому встановлено спеціалізований додаток.

PowerRay - підводний робот, високотехнологічна альтернатива традиційної рибальської вудки

В системі управління роботом PowerRay знаходиться база даних, в яку включені описи всіх найпоширеніших видів риби. Тому в більшості випадків робот здатний сам ідентифікувати вид побаченої ним риби і подати рибалці відповідний сигнал.

При виявленні неподалік риби апарат починає повільно рухатися в її сторону, включивши спеціальне джерело світла синього кольору, імпульси якого служать свого роду приманкою. Ловля риби проводиться за допомогою традиційної жилки з блешнею або гачком з наживкою, а керує всім цим людина за допомогою системи дистанційного керування.

PowerRay - підводний робот, високотехнологічна альтернатива традиційної рибальської вудки

Управління підводним апаратом PowerRay здійснюється за допомогою спеціалізованого додатку для смартфона або планшетного комп'ютера. А особливо "просунутим" рибалкам компанія PowerVision додатково запропонує спеціалізовані окуляри віртуальної реальності PowerVision VR Goggles, за допомогою яких рибалка може побачити все, що відбувається під водою від першого лиця і керувати роботом за допомогою рухів очей і голови.

Компанія PowerVision ще не встановила остаточну ціну на свою новинку. Це, швидше за все, буде зроблено до кінця лютого, а збір попередніх замовлень на підводний апарат PowerRay буде відкритий з 27 лютого 2017 року.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org


... ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Птахи України

Всі птахи України