gototopgototop

PowerRay - підводний робот, високотехнологічна альтернатива традиційної рибальської вудки

Відома в певних колах пекінська робототехническая компанія PowerVision Robot, що займається, крім усього іншого, розробкою і виробництвом незвичайних безпілотних апаратів, приготувала дуже цікаву новинку, яка буде демонструватися на виставці CES цього року. Цією новинкою є підводний безпілотний апарат, який є високотехнологічною заміною традиційної рибальської вудки. Цей робот за допомогою гідролокатора може виявити рибу, приманити її за допомогою спалахів синього світла і показати рибалці, що знаходиться в човні майбутню здобич за допомогою відеокамери з розширенням 4K.

Заказник в заплаві Південного Бугу

Башта

У Летичівському районі на мальовничій заплаві Південного Бугу, між се­лам Трибухівці та Головчинці знаходиться заказник «Башта». Місцеве насе­лення називає цю ділянку Дохва. Площа заказника 250 га.

Святе озеро

Святе озеро

На Хмельниччині небагато озер. Одне із найцікавіших знаходиться в Ізяславському районі на території Михельського лісництва. Озеро з прилеглими територіями входять до гідрологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Озеро Святе» площею 8,2 га. Святе озеро - таку назву дали йому жителі цього краю - є свідком і наслідком давнього зледеніння. Ця місцевість була прохідною долиною між Волинським лесовим плато та Подільською височиною, по якій стікали льодовикові води. В місці їх стояння і утворилось озеро з островом посередні. Площа озера 4 га. По берегах озера, особливо в його південній частині, а також навколо острова утворились сфагнові плави. В південній частині озера плав зайняв всю затоку і перетворився в болото. Озеро оточене сосновим лісом. Зі сходу це - сухий сосновий ліс на піщаних горбах, в інших частинах - вологий березово-сосновий ліс на вирівняних ділянках.

Ванна молодості

Ванна молодості

Ванна молодості - природне ерозійне заглиблення річки Аузун-Узень, що у Великому Каньйоні Криму. Глибина ванни становить 5-6 метрів, а температура, навіть, у найспекотніші дні не перевищує 9-11 градусів °С.

 

Пожежі

Пожежі траплялися завжди. Вони були ще задовго до того, коли людина почала користуватися вогнем. Але це були природні пожежі і регулювалися вони також нею. Для рослин деяких лісів вони є необхідними, оскільки створюють необхідні умови для проростання їхнього насіння. Для інших природних зон вони були завжди руйнівними.

Птахи України

Всі птахи України