gototopgototop

Червоний адмірал (Родина Німфаліди)

Червоний адмірал

Життєвий цикл

Червоний адмірал (Vanessa atalanta) — метелик родини (Nymphalidae). Розмах крил до 6 см. Гусениці цього виду живуть на кропиві у «пакетах» з листя, які вони створюють за допомогою павутиння. Заляльковування також відбувається в згорнутих листках. Зимує на стадії імаго. В південній частині ареалу дає до двох генерацій на рік. Виліт навесні (після зимівлі) та в липні — вересні. Щороку мігрує з півночі на південь в субтропічну зону.

Місце проживання

Лісові узлісся, поляни, узбіччя доріг, луги, береги річок тощо. Часто спостерігається в антропогенних біотопах. У горах зустрічається до нівального поясу (2500 — 2700 м над рівнем моря).

Ареал

Зустрічається по всій Європі та в помірних широтах Азії, Північна Африка, острови Атлантичного океану, північ Америки, Гватемала, Гаїті, Нова Зеландія. Зустрічається на всій території досліджуваного регіону. Вид схильний до динамічних коливань чисельності і в окремі роки спостерігається у вельми великій кількості. Є активним мігрантом. Популяції в лісовому поясі частково, а на півночі ареалу цілком поповнюються перелітними особинами з півдня.

Червоний адмірал

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/Червоний_адмірал


... ...

Попередні статті:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Птахи України

Всі птахи України