gototopgototop

Pelecanus onocrotalus

Середовище існування/Опис
 

Рожевий пелікан - це досить великий птах. Він має біле оперення з блідо-рожевим відтінком. Цікаво, що махове пір'я цього птаха - чорного кольору з білими стрижнями.

Рожевий пелікан - це представник одного з найстародавніших рядів птахів. Щоправда, по землі рожевий пелікан пересувається досить незграбно, проте до життя у воді і в повітрі він пристосувався чудово.

Коноплянка

 Середовище існування/Опис

Маса тіла: 15-20 г, довжина тіла: близько 13 см.

У дорослого самця в шлюбному вбранні голова сіра; лоб i боки вола червоні; спина i покривні пера крил рудувато-бурі; надхвістя білувате; низ білуватий, боки тулуба рудуваті; підхвістя біле; махові й стернові пера темно-бурі, зі світлою облямівкою; дзьоб темно-сірий; ноги бурі; у позашлюбному оперенні голова цілком сірувато-бура, з темними рисками на лобі й тім’і; воло рудувате, з темними цятками. Доросла самка схожа на позашлюбного самця. Молодий птах подібний до дорослої самки.

Щиглик

 Середовище існування/Опис

Щиглик - один з найгарніше забарвлених птахів Середньої Європи - досить сильно поширений в усьому ареалі. Улюблена їжа щиглика - насіння чортополоху.

Щиглик поширений в Європі, де в різних областях веде осілий або кочовий спосіб життя. Тонким дзьобом, що нагадує пінцет, щиглик витягує насіння з колючих кошиків чортополоху і реп'яха. Коротке жорстке пір'я на голові захищає птаха від колючок.

Fringilla coelebs

 Середовище існування/Опис

Зяблика можна побачити майже по всій Європі і на більшій частині Азії. Він має досить дивне ім'я, ніби весь час мерзне. Проте насправді зяблик морозів не боїться.

Sturnus vulgaris

 Середовище існування/Опис

Шпак є одним з найчисленніших птахів європейського регіону. Великі зграї шпаків, що кружляють над дахами будинків - це видовище, що запам'ятовується всім.

Птахи України

Всі птахи України